Bardzo lubię używać kosmetyków firmy Bourjois, mam już kilka w swoich zasobach, więc postanowiłam zaprezentować Wam jeden z nich. Będzie to róż Blush Duo Effet Sculpteur. Wcześniej używałam różu
Pastel Joues ale postanowiłam że spróbuję czegoś nowego.

Blush Duo Effet Sculpteur dostępny jest w 6 kolorach, ja wybrałam nr 03 – teint medium rose (medium pink skintone). Każde opakowanie zawiera małe lusterko oraz pędzelek.

Jak możemy zorientować się po nazwie róż jest podwójny – jeden matowy służy do modelowania owalu twarzy, natomiast drugi do jej rozświetlenia. Z tyłu opakowania znajduje się nawet mała instrukcja pokazująca w których miejscach należy nakładać róż i rozświetlacz.

Róż ten posiadam już około roku i jak widać na załączonym obrazku jeszcze trochę go zostało. Jeśli chodzi o samo nakładanie pędzelkiem to mi osobiście nakłada się nim bardzo dobrze, ale spotkałam się z takimi opiniami że jest nie poręczny, ale to już co kto lubi i co komu wygodne :)

Efekt po nałożeniu różu jest łagodny i jeśli chcemy uzyskać mocny efekt musimy nałożyć go dużo, co też sprawia, że robi nam się taka „pudrowa” maska co nie wygląda za ładnie.

Podsumowując… jeśli zależy wam na uzyskaniu delikatnych rumieńców to ten róż jest dla was, jeśli jednak chcecie uzyskać mocny efekt musicie szukać czegoś innego.

Cena: ok. 50 zł / 6 g

bfc-podpis