Dzisiaj coś do korekty ;) a mianowicie korektor Luminys Touch firmy Pupa. Jest to produkt 2w1, czyli korektor i kuracja rozjaśniająca. Dostępny w trzech kolorach: Luminous Ivory (01), Luminous Sand (02) i Luminous Peach (03). Do korektora dołączona jest ulotka z informacjami jak możemy rozświetlić swoją twarz dzięki aplikacji korektora w odpowiednie miejsca.

Korektor aplikujemy silikonowym pędzelkiem a jego dozowanie ułatwia nam przycisk z tyłu „pióra”. Sama konsystencja korektora jest lekka i łatwo rozprowadza się na skórze. Bardzo ładnie kryje cienie pod oczami, wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia. W moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze, świetnie tuszuje moje cienie pod oczami spowodowane długim siedzeniem przed komputerem oraz inne niedoskonałości z którymi się borykam.

Niestety na koniec muszę wspomnieć o dwóch minusach. Pierwszy to wydajność bo korektor starcza na 3 tygodnie (max 4 tygodnie przy oszczędniejszym stosowaniu). Drugi to niestety cena – 62 zł (2,8 ml).

Korektor ten wprost powalił mnie na kolana i jest moim „must have” w kosmetyczce. Bardzo chętnie do niego wracam i z czystym sumieniem poleciłabym go każdej z Was.

bfc-podpis