… a więc zacznijmy ! Długo zastanawiałam się czy przenosić mojego starego bloga, który mieścił się pod adresem dudkowa.blogspot.com czy zacząć coś zupełnie nowego. Po długich namysłach doszłam do wniosku, że przeniosę moje stare posty na mój nowy blog, żeby nie przepadła moja praca, a ten wpis uznajmy na nowy początek :)

Do tych którzy mnie jeszcze nie znają. Mam na imię Kaśka. Na co dzień zajmuję się grafiką i wszystkim co z tym związane, no i moim sierściuchem (czyt. kotem). Kiedyś go Wam przedstawię.

Miło mi Was poznać.

O czym będzie nowy blog? Inspiracją do założenia bloga jest głównie moja praca, także nie trudno odgadnąć, że tematyka będzie graficzno-kreatywna, ale również lifestylowa, bo nie samą pracą człowiek żyje. Chociaż by się wydawało, że graficy czasu wolnego nie mają ;) Będzie trochę o grafice, o życiu, książkach, urodzie. Planuję pisać o wszystkim co mnie inspiruje, interesuje, co lubię robić, co kocham, co robię poza pracą. O tym, że warto podążać za swoimi marzeniami i je realizować, bez względu na to co mówią inni.

Co poza tym ? Wyjdzie w praniu :)

bfc-podpis