Witajcie Moi Drodzy!

Dopiero co był Nowy Rok, a tu już za momencik luty! Czas leci niemiłosiernie szybko. Ja nie wiem, czy wy też tak macie? Dzisiaj, tradycyjnie jak co miesiąc mam dla Was plannery na luty.

Jak Wam minął styczeń? U mnie nie działo się za wiele. Dwa razy rozłożyło mnie paskudne choróbsko, a po chorobie jakoś tak nie mogłam się ogarnąć sama ze sobą i tak praktycznie przesnułam się przez ten miesiąc. Może też ta pogoda miała na to wpływ. Sama nie wiem. No ale mam nadzieję, że w lutym się jakoś ogarnę z tym wszystkim. W sumie to już jakoś zaczynam wychodzić na prostą. Zdążyłam nawet poczynić plany blogowe :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Rzeczywistość zweryfikuje, ale chciałabym zrealizować chociaż część z nich :)

Ale wracając to tematu… planner jak co miesiąc przygotowany jest w dwóch wersjach: niebieskiej, oraz żeby było troszkę bardziej kolorowo wersji walentynkowej ;) Dzięki temu, że luty jest trochę krótszym miesiącem, mamy wygospodarowane trochę więcej miejsca na dodatkowe notatki.

Życzę Wam miłego planowania i udanego lutego :)

Zapraszam do pobierania!

Jeśli skorzystacie z zaprojektowanego przeze mnie plannera pochwalcie się Tym na Facebooku czy Instagramie i dajcie mi znać tagując zdjęcie #butfirstcoffeplanner lub oznaczając mnie @kat.dudek

darmowy planner do druku na luty 2017

Drukowanie plannera

Oba plannery są przygotowane w formacie A4. Pliki są przygotowane w wysokiej rozdzielczości. Jeśli planner nie zmieści się w marginesach twojej drukarki, przed wydrukiem zaznacz opcję „Dopasuj” – wtedy na pewno wszystko pójdzie dobrze :)

Jeśli masz pytania lub propozycję jak poprawić planner lub dodać do niego przydatne pola – pisz śmiało (KONTAKT).

enjoy Kaśka