Hej, hej :) Jak daliście radę w te upały? Bo ja ledwo. Ledwo wyrabiałam z robotą, ze sobą i z blogiem, ale udało się i planner na sierpień jest gotowy :)

Wybaczycie mi proszę, tę haniebną obsuwę :) Mam nadzieję, że planner Wam się przydaję. Dalej kontynuuję motyw roślinny i znowu pojawiła się monstera… no cóż, kocham ją :) Tak mnie szurnęło na punkcie roślin, że postanowiłam troszeczkę zazielenić mieszkanie i zamówiłam kilka, w sumie to 10 ;) roślin z Zielony Parapet + 2 z Allegro ;) Ogólnie polecam Zielony Parapet, ponieważ roślinki przyszły w stanie idealnym, są bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem, oraz przed utratą wilgoci, co w te upały było ogromnym plusem. Poniżej prezentuję Wam, kilka moich nowych roślinek :)

Monstera Monkey Mask

Monstera Monkey Mask

Adenium obesum

Adenium obesum, Adenium opasłe

Mimoza wstydliwa

Mimoza wstydliwa

A wracając do tematu plannera, to tak jak w zeszłym miesiącu jest wersja kolorowa i czarno-biała w dwóch językach: polskim i angielskim.

Życzę Wam udanego sierpnia i pięknej pogody :)

Zapraszam do pobierania!

Jeśli skorzystacie z zaprojektowanego przeze mnie plannera pochwalcie się Tym na Facebooku czy Instagramie i dajcie mi znać tagując zdjęcie #butfirstcoffeplanner lub oznaczając mnie @kat.dudek

darmowy planner do druku, planner sierpień 2018, planner august 2018, free printable planner

Drukowanie plannera

Oba plannery są przygotowane w formacie A4. Pliki są przygotowane w wysokiej rozdzielczości. Jeśli planner nie zmieści się w marginesach twojej drukarki, przed wydrukiem zaznacz opcję „Dopasuj” – wtedy na pewno wszystko pójdzie dobrze :)

Jeśli masz pytania lub propozycję jak poprawić planner lub dodać do niego przydatne pola – pisz śmiało (KONTAKT).

enjoy Kaśka