Anna Litwinek to pisarka, która zdobyła duże grono fanów, dzięki swojemu debiutowi literackiemu Czarownica.

Czarownica szybko zdobyła moje serce i nie tylko moje, ponieważ mojej mamie również się spodobała.

Bohaterką tej powieści jest rudowłosa dziennikarka Sonia Hunamska, której język ostrzejszy niż brzytwa dodaje kolorytu tej postaci, a humor zyskuje 500+ ;) W Sonii, w dniu jej 30-tych urodzin, budzą się magiczne moce, a Sonia staje się Saule – wiedźmą światła. Pojawienie się tych mocy, natomiast wywołuje pojawienie się dziwnych, a z czasem niebezpiecznych wydarzeń…

Zapraszam do przeczytania mojej recenzji Czarownicy, którą znajdziecie tutaj.

Czarownica zdobyła tak duże grono fanów, że z czasem zaczęły się pytania kiedy drugi tom. I tak oto, ku mojej ogromnej radości :) po dwóch latach od premiery pierwszego tomu, powstał tom drugi Polowanie. Jednak tym razem Anna Litwinek chce spróbować swoich sił w self-publishingu i wydać drugi tom Polowanie sama, z naszą pomocą.

Miałam okazję przeczytać pierwsze 15 stron Polowania i powiem Wam, że jest moc! Zapraszam i Was do przeczytania tego fragmentu, abyście mogli dowiedzieć się co tym razem przytrafi się naszej ulubienicy Sonii ;)

Polowanie – aby, pobrać darmowy fragment, kliknij tutaj.

Serdecznie zapraszam Was do wsparcia Anny Litwinek w wydaniu Polowania – ze szczegółami projektu zapoznacie się na stronie PolakPotrafi.pl, czyli tutaj.

Zapraszam również do odwiedzenia i polubienia fanpage’a Anny Litwinek: https://www.facebook.com/litwinekanna

A na koniec pytanie… Czy czytaliście pierwszy tom Czarownica? Jeśli tak, to jakie były wasze wrażenia? A jeśli nie, to bardzo gorąco zapraszam do przeczytania :)

Polowanie, Czarownica, Anna Litwinek, zapowiedź, zapowiedź książki, Sonia Hunamska, Saule
enjoy Kaśka