Jako maniaczka James’a Bond’a, fanka Adele oraz boskiego Daniela Craiga, moim zdaniem najlepszego Bonda (nie umniejszając oczywiście Sean’owi Connery) nie omieszkam zaprezentować Wam najnowszą piosenkę do już 23. filmy z Bondem – Skyfall.
Piosenka od razu bardzo mi się spodobała. Przepiękny głos Adele, pełen dramatyzmu. Miód na uszy. Zresztą co ja się będę rozpisywała. Posłuchajcie same 🙂



Oj tak – Daniela Craiga też uwielbiam 🙂
strasznie spodobala mi sie ta piosenka…w radio ostatnio o niej az huczalo…piekny glos i typowo bondowski klimat…super:)
pozdrawiam serdecznie:)
ja nie jestem fanka Adele jednak Bonda uwielbiam 😀 w sobote bylam w kinie na Taken 2 teraz bede szla na Skyfall 😀